Hakkımızda

TARİHİ:

Müşteri memnuniyetini amaç edinen ISITEK HİDRAFOR BOBİNAJ VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKET 1993 yılında WİLO YETKİLİ SERVİSİ olarak kurulmuştur. 1993 - 2009 yılları arasında Wilo Yetkili Servis olarak hizmet vermiştir. 2009 yılı sonunda Wilo Yetkili Servisliğinden ayrılmış olup özel servis olarak hizmetlerine devam etmektedir.
 

AMACIMIZ:

İnsanımıza hizmet sunmak doğayı korumak branşımızda da yüksek kaliyeli faydalı modern tesisat ekipmanlarını ve yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmetlerimizle ekonomik güvenilir bir şekilde kullanımıza sunmaktır.
Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçların hizmette yeterlilik sınırını yükselttiği bilinciyle daha etkin, daha nitelikli bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gereksinimimiz olan moral ve enerjinin en önemli kaynağı sizlerin takdir ve hoşgörülerinizdir.

HİZMETLERİMİZ:

Otel konut iş merkezi fabrika çiftlik okul kooperatif ve villa vb… yerlerde bulunan kullanım bahçe sulama hidraforları domestik ve endüstriyel hidraforlar sirkülasyon pompaları santrifüj pompaları kirli su ve foseptik pompaları havuz ekipmanları teknolojik armatürler ısıtma pompaları temiz ve atık su dalgıç pompalarının satışı montajı ve servisi sistem dizaynı projelendirme işletmeye alma bobinaj pompa bakım satış sonrası servis ayrıca el aletleri tamiri motor sarımları inşaat makineleri kırıcı delici korot hitli ve çim biçme makineleri torna işleri ile ilgili olarak da hizmet vermektedir.