Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri 
KARGO VE TESLİMAT 
Tüm ürünler, depomuzda mevcuttur, ancak stoklarımız sınırlıdır. Stoklarımızda olmayan ürünü tedarikçilerimizden temin etmemiz gerektiği durumlarda vermiş olduğunuz siparişler söz konusu sipariş tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde kargoya verilecektir. 
PAKETLEME 
Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerin hepsi hidroforpompasi.com online satış web sitesinde satılan ürün sahipleri markaların hazırlamış olduğu paketleme şeklinde kargo edilmektedir. Bu paketler, transfer esnasında zarar görmemesi için poşetlere / karton kutulara yerleştirilerek kargo görevlisine teslim edilmektedir. 
GÖNDERİM 
Normal şartlar altında kargo şirketleri, satın aldığınız ürün yada ürünleri bizden teslim aldıktan sonra belirttiğiniz adresin İstanbul’a olan mesafesine göre 1 ile 2 iş günü içerisinde teslim edebilmektedir. 
Belirtilen adreste teslim alacak kişininin bulunmaması durumunda kargo görevlileri tekrar belirtilen adrese uğrayabilmektedirler. Tüm uğramalara rağmen kargonuz size teslim edilememiş ise kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir. 
Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüzün ambalajı ve dolayısıyla ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "tutanak" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.