Servis Hizmeti

 

SERVİS KAPSAMINDA MÜŞLERİLERİMİZE İKİ ŞEKİLDE HİZMET SUNMAKTAYIZ.

1-ÇAĞRI ÜZERİNE VERİLEN HİZMET :

Bulunduğumuz il sınırları dahilinde 24 saat içinde verilir. Müşterilerimizin isteği üzerine verilen hizmettir.

2-PERİYODİK SERVİS HİZMETİ :

Yapılan servis sözleşmesi çerçevesinde müşterimize belli periyodik aralarla düzenli olarak verilen hizmettir.

 

HER İKİ HİZMET TÜRÜDE ÜCRETE TABİDİR :
1-Şehir içinde verilen “ GENEL BAKIM HİZMETİ “ için sadece  “ SERVİS ÇAĞRI ÜCRETİ “ alınır.

Şehir dışına verilen “ GENEL BAKIM HİZMETİ “ Ayrıca “ YOL ÜCRETİ “ alınır. Konaklama gereken durumlarda ek olarak “ KONAKLAMA VE HARCIRAH ÜCRETİ “ alınır.

2-Yerinde verilen parça değiştirme ve onarım hizmetleri için yukarıda açıklanan ücretlere kullanılan sarf malzemeleri yedek parçaların fiyatları eklenir.

3-Servis merkezimize gönderilerek  yaptırılan onarım hizmetlerinde oluşan sarf malzemeleri  yedek parça ve işçilik giderleri müşterimiz tarafından karşılanır.

 

MÜŞTERİMİZİN SERVİS HiZMETLERİMİZLE İLGİLİ GÜNCEL ÜCRET TARİFESİNİ OFİSİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRLER.

YERİNDE VERİLEN PARÇA DEĞİŞTİRME VE ONARIM HİZMETİ TEKLİF İSTEMİNDE BULUNABİLİRLER.

Basınç salteri basınç sensörü hidromat manometre kaplin seviye flatörü çekvalt emiş klapesi armatür vana kontaktör sigorta role şalter gibi aşınmaya tabi cihazların yenisi ile değiştirilmesi, Elektrik motoru kontrol panosu elektrik kablosu klemes kutusu salmastrı conta hortum membran gibi ekipmanın yenisiyle değiştirilmesi,Pompa hidrafor genleşme deposu gibi komple ürünlerin yenisiyle değiştirilmesi.

 

SERVİS MERKEZİNE GÖTÜRÜLEREK VERİLEN ONARIM HİZMETİ

Yerinde onarılmayan ürünler, sökülerek servis merkezimize getirilmek durumundadır.Pompaların iç aksamının değiştirilmesi, yanan motorların tamiri, komple mil yatak çark salmastra gibi yapı elemanlarının değiştirilmesi,ağır hasarlı eşanjör hidrator ve kontrol panosu gibi ürünlerin komple elden geçirilip gerekli yenileme işlemlerinin ve fonksiyon testlerinin yapılmasıdır.

CİHAZLARINIZIN YILDA EN AZ (2) PERİYODİK BAKIMA İHTİYACI VARDIR